Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama, insan sağlığını direkt ilgilendirdiği gibi, yaşam kalitesini de doğrudan etkiler.

Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama, insan sağlığını direkt ilgilendirdiği gibi, yaşam kalitesini de doğrudan etkiler.

Zira evlerde görülen böcek, fare gibi zararlı canlılar, hem yaydıkları mikroplar yüzünden, hem de doğrudan neden oldukları sorunlar (ısırma, sokma, zehirleme gibi durumlar) nedeniyle, büyük zararlar yaratabilmektedir.

Fare gibi kemirgenler, eşyalara, elektronik aletlere zarar vererek hem maddi zararlara hem de elektrik kablolarını kemirerek yangın gibi felaketlere yol açabildiği gibi; parazitler de kan emerek hastalıkların doğrudan bulaşmasına yol açmaktadır.

Zamanımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz evlerde görülen zararlı canlılar bu şekilde hem maddi olarak hem de sağlık açısından hayatımızda ciddi sorunlar yaratabildiğinden, evde böcek ilaçlama yaptırmak son derece önemlidir.


Evlerde yapılan böcek ilaçlama uygulamalarında ekstra hassasiyet gösterilmesi gereklidir. Ev ilaçlama yöntemi, evde görülen böcek veya kemirgen türüne göre belirlendiği gibi; evdeki özel durumlar da yöntemi belirlemede rol oynar. Genellikle sıvı ilaçlar ile yapılan ilaçlama işleminde püskürtme ya da soğuk sisleme (ULV) teknikleri kullanılabilmektedir. Böceklerin çeşidine göre jel (gel) formülasyonlu ilaçlarla da uygulama yapılabilir. İlaçlama firmamız bu konuda sizlere fare ve haşerelerde profesyonel ilaçlama servisi sunabilmektedir.