Haşere Kontrol Hizmetleri

Haşere Kontrol Hizmetleri

Kalıcı ve etkili çözüm anlayışı ile Hedef zararlı dışındaki hiçbir canlıya zararı vermiyoruz. çevreye ve İnsana duyarlı Dünya Sağlık Örgütü ve T.C Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla sizlerin yaşam kalitesini artırmak için birçok alan ve yerde faaliyetlerim

Haşere Kontrol Hizmetleri

Haşere Kontrol Hizmetleri

Kalıcı ve etkili çözüm anlayışı ile Hedef zararlı dışındaki hiçbir canlıya zararı vermiyoruz. çevreye ve İnsana duyarlı Dünya Sağlık Örgütü ve T.C Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla sizlerin yaşam kalitesini artırmak için birçok alan ve yerde faaliyetlerim

EV İLAÇLAMA

Ev ilaçlama, insan sağlığını direkt ilgilendirdiği gibi, yaşam kalitesini de doğrudan etkiler. Zira evlerde görülen böcek, fare gibi zararlı canlılar, hem yaydıkları mikroplar yüzünden, hem de doğrudan neden oldukları sorunlar (ısırma, sokma, zehirleme gibi durumlar) nedeniyle, büyük zararlar yaratabilmektedir. Fare gibi kemirgenler, eşyalara, elektronik aletlere zarar vererek hem maddi zararlara hem de elektrik kablolarını kemirerek yangın gibi felaketlere yol açabildiği gibi; parazitler de kan emerek hastalıkların doğrudan bulaşmasına yol açmaktadır. Zamanımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz evlerde görülen zararlı canlılar bu şekilde hem maddi olarak hem de sağlık açısından hayatımızda ciddi sorunlar yaratabildiğinden, evde böcek ilaçlama yaptırmak son derece önemlidir.
Evlerde yapılan böcek ilaçlama uygulamalarında ekstra hassasiyet gösterilmesi gereklidir. Ev ilaçlama yöntemi, evde görülen böcek veya kemirgen türüne göre belirlendiği gibi; evdeki özel durumlar da yöntemi belirlemede rol oynar. Genellikle sıvı ilaçlar ile yapılan ilaçlama işleminde püskürtme ya da soğuk sisleme (ULV) teknikleri kullanılabilmektedir. Böceklerin çeşidine göre jel (gel) formülasyonlu ilaçlarla da uygulama yapılabilir. İlaçlama firmamız bu konuda sizlere fare ve haşerelerde profesyonel ilaçlama servisi sunabilmektedir.


İŞ YERİ İLAÇLAMA
İşyerlerinde yapılan ilaçlama işlemleri profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Hem çalışanların sağlığı hem de müşteri sağlığı açısından önem taşıyan bir konu olup İşyerinizde fare, hamam böceği, pire, vb haşere gruplarından hangisi olursa olsun profesyonel bir ekip tarafından ilaçlama servisi almalısınız. İlaçlama firmamız bu konuda sizlere fare ve haşerelerde profesyonel ilaçlama servisi sunabilmektedir.

OKUL - YURT İLAÇLAMA
Genç nesillerin sağlığını korumak ve onlara daha temiz ortamlar sunmak için okul ilaçlamaları mutlaka yapılmalıdır. Okullarda yapılan ilaçlama faaliyetleri hastalıklara neden olabilecek böcekleri ve patojen mikroorganizma taşıyan kemirgenleri kontrol altına alacaktır. Yapılan ilaçlamalar sonrası okullarda ve yurtlarda yaşanan çeşitli zararlı kaynaklı vakaların azaldığı ve yok olduğu görülecektir. 

FABRİKA İLAÇLAMA
Özellikle hammadde ve nihayi ürüne zarar veren haşerelerin ortadan kaldırılması açısından cok büyük önem arz eder. Bazı durumlarda kemirgenlerin ürüne veya hammaddeye vereceği zarar, ilaçlama için ayrılacak bütçenin çok üzerinde olabilmeketedir. Yapacağımız haşere kontrol projesi ile tam profesyonel bir koruma sağlanmış olacaktır. Fabrikaların şehirlerden uzak, kendine has yapısı gereği zararlıların ilgi alanında olması yapılacak olan ilaçlama işinin önemini gözler önüne sermektedir. 


DEPO VE AMBAR İLAÇLAMA
Depo ve ambarlarımız ne kadar temiz olursa olsun sürekli olarak dışarıdan bir ürün girişi olduğu için her türlü zararlının yuvalanması ve çoğalması için uygun ortamlardır. Ayrıca depoların ve ambarların fiziki koşulları göz önünde bulundurulduğunda böcek ve farelerin yaşaması açısından uygun yerler olduğu görülmektedir. Bu yerlerin periyodik olarak ilaçlanması önem arz etmektedir.

OFİS VE BÜRO İLAÇLAMA
Günümüz koşullarında zamanımızın büyük bir kısmını ofislerde ve bürolarda geçirmekteyiz.  Çalışma alanlarımızı pratik ve kalıcı ilaçlama çalışmaları ile zararlılardan kurtarmak mümkün. Yapılacak olan ilaçlama hem çalışan sağlığı hem de ortamın temizliği açısından çok büyük önem arz etmektedir. 

SİTE,APARTMAN VE TOPLU YAŞAM ALANLARI İLAÇLAMA
Toplu yaşam alanlarında hijyen kuralları çok önemli olmakla birlikte zararlıların bu alanların içerisindeki faaliyetleri hijyen ve sosyal yaşam kalitesini düşürmektedir. 
Hiçbirimiz böceklerle ve farelerle yaşam alanlarını paylaşmak zorunda değil. Özellikle ortak yaşam alanlarının baş belası gümüş böceği (gümüşçün) hamam böceği gibi zararlılar binanızı işgal ettiyse profesyonel bir yardım almanın tam zamandır. 

OTEL, BUNGALOW VE PANSİYON İLAÇLAMA
Bölgemizin iklim ve doğası gereği böcek çeşitliliği ve çoğalma kabiliyetleri bir hayli fazladır. Hem şehir içerisinde olan otel ve pansiyonlar hem  de şehir dışındaki doğayla iç içe bungalovlar olsun her iki gurubunda kendine has haşere sorunları göze çarpmaktadır. 
Şehir içerisindeki otellerde daha çok hamam böceği ve tahta kurusu problemleri göze çarparken şehir dışındaki bungalov tarzı konaklama alanlarda başta örümcek, karınca, akrep, fare ve yılan gibi zararlılar görülmektedir. Her iki gurup içinde sahada edinmiş olduğumuz tecrübelerle hızlı, kalıcı ve ekonomik ilaçlama hizmetleri vermekteyiz. 

HASTANE VE SAĞLIK KURUMU İLAÇLAMA
Zararlılar en son olması gereken yerlerden biriside şifa umarak gittiğimiz hastanelerdir. Hastane ve diğer sağlık kurumlarında yapılacak olan ilaçlama faaliyetleri gayet titizlikle yapılmalı ve teknik takibi aksatılmamalıdır. Aksi halde patojen taşıyan haşereler hastanelerde çoğalarak sağlığımızı olumsuz yönde etkileyebilir. 

GIDA ÜRETİM VE SATIŞ YERLERİ
Gıda üretim ve satış yerlerinde başta lokanta, fırın, pastane, kafe, kasap, şarküteri gibi halkın temel gıda ihtiyaçlarını karşıladığı alanlarda elbette ki haşerelerin olması beklenemez. Bu alanlarda önleyici ve  periyodik olarak ilaçlama yaptırma zorunluluğu vardır. Sektörde önemli bir yeri olan gıda üretim ve satış yerlerinin periyodik olarak haşere kontrol işlerini titizlikle sürdürmekteyiz.